zjazd na linie

Dawne place zabaw, na których jedyną atrakcją były zardzewiałe huśtawki i metalowa zjeżdżalnia, na szczęście odeszły już do lamusa. Dzisiejsze miejsca tego typu zachwycają kolorami, bogactwem form, a także licznymi atrakcjami, które małym użytkownikom zapewniają godziny beztroskiej zabawy. Jednym z elementów, który z pewnością wpłynie na atrakcyjność każdego placu zabaw jest zjazd linowy.

Zjazd linowy potocznie zwany tyrolką to zgodnie z definicją lina nośna rozpięta pomiędzy dwoma stanowiskami, które zostały umieszczone w pewnej odległości względem siebie na tej samej lub różnej wysokości. Konstrukcje tego typu początkowo wykorzystywane były jedynie do pokonywania przepaści, wąwozów czy też jaskini, a do zjazdu niezbędne było założenie specjalistycznej uprzęży i wpięcie jej do liny nośnej. Z czasem tyrolki pojawiły się także w parkach linowych i stały się popularną formą zabawy. Umieszczone są tam najczęściej na sporych wysokościach i również wymagają specjalnych zabezpieczeń. Nie każdy ma jednak możliwość, aby z tej atrakcji skorzystać. 

Producenci placów zabaw postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wprowadzili do swojej oferty zjazdy linowe. Dzięki linowym placom zabaw dzieci nie muszą się już wdrapywać na drzewa, otrzymują bowiem znacznie bezpieczniejszą alternatywę. Nieograniczone możliwości urządzeń linowych, wśród których szczególną popularnością cieszą się tyrolki sprawiają, że nowoczesny plac zabaw zapewnia godziny wspaniałej, a jednocześnie w pełni bezpiecznej zabawy.

Nasze zjazdy linowe są w pełni bezpieczne, lina została bowiem rozpięta na takiej wysokości, że nawet gdyby zdarzył się upadek, nie będzie miał on groźnych konsekwencji. Ponadto za zwiększenie bezpieczeństwa odpowiada siedzisko, które sprawia, że dziecko podczas zjazdu znajduje się w stabilnej pozycji. Zjazd linowy jest zatem wspaniałym uzupełnieniem infrastruktury placu zabaw i z pewnością przyczyni się do jego popularności wśród dzieci.

Skontaktuj się z nami

Siedziba biura:
Trzęsowice 32, 55-106 Zawonia
(koło Wrocławia)
tel./fax 71 312 72 50
tel. 724 654 898
Formularz zamówienia
Skontaktuj się z nami
Dołącz do nas na Facebook icon